Uudised ja teated

Avalik elektrooniline enampakkumine (sõiduauto Audi A4)

18.10.2016

Rapla Maavalitsus kuulutab välja teise avaliku elektroonilise enampakkumise: konfiskeeritud sõiduauto Audi A4, registrimärgiga 677 AZI, VIN-kood WAUZZZ8DZTA147418, esmane registreerimine 16.02.1996, sedaan, kere värvus must alghinnaga 320 (kolmsad...  Loe edasi »

Rapla Maavalitsus

Rapla Maavalitsuse põhitegevused on maakorralduse, maareformi, sotsiaal- ja tervishoiu, hariduse, noorsootöö, kultuuri, spordi, regionaalarengu, planeeringu, ettevõtluse, majanduse, ühistranspordi, rahvastiku ja perekonnaseisu toimingute, infrastruktuuri ja keskkonna ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine, infosüsteemide koostöö korraldamine ja kriisireguleerimise tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.

Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

 

Rapla Maavalitsuse kasutuses oleva kinnisvara valitsejaks ja haldajaks on Riigi Kinnisvara AS, kelle kohustuseks on pakkuda kliendi huvidest lähtuvat kvaliteetset kinnisvarateenust.