Uudised ja teated

Raplamaa laulu- ja tantsupidu „Iga NiNa TaGa on inimene"

25.05.2016

28. mail 2016. a toimub Raplas, Tammemäel Raplamaa laulu- ja tantsupidu, mis ühendab 2300 lauljat-tantsijat-pillimeest. Selleaastase laulu- ja tantsupeo pealkiri on „Iga NiNa TaGa on inimene", pannes mõtlema inimeseks olemisele ja meie põhiväärtus...  Loe edasi »

Rapla Maavalitsus

Rapla Maavalitsuse põhitegevused on maakorralduse, maareformi, sotsiaal- ja tervishoiu, hariduse, noorsootöö, kultuuri, spordi, regionaalarengu, planeeringu, ettevõtluse, majanduse, ühistranspordi, rahvastiku ja perekonnaseisu toimingute, infrastruktuuri ja keskkonna ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine, infosüsteemide koostöö korraldamine ja kriisireguleerimise tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.

Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

 

Rapla Maavalitsuse kasutuses oleva kinnisvara valitsejaks ja haldajaks on Riigi Kinnisvara AS, kelle kohustuseks on pakkuda kliendi (Siseministeeriumi haldusala asutused) huvidest lähtuvat kvaliteetset kinnisvarateenust.