Koolieelsed lasteasutused

22.09.15

  

 

Asutuse nimetus

Aadress

e-mail

1

Eidapere Lasteaed „Kukupai"

Tallinna mnt 23b

Eidapere

79003 Kehtna vald

eidapere.lasteaed@kehtna.ee

486 1232

2

Juuru Lasteaed Sinilill

Muuseumi 3, Juuru

79401 Juuru vald

sinilill@juuru.ee

juurusinilill.edu.ee

484 4144

3

Järlepa Lasteaed

Tammemäe 5, Järlepa

79411 Juuru vald

jarlepala@juuru.ee

järlepalasteaed.edu.ee 

484 1347

4

Järvakandi Lasteaed Pesamuna

Pargi 3, Järvakandi

79101 Järvakandi vald

pesamuna@jarvakandi.ee

www.jarvakandi.ee/pesamuna

487 7732

5

Kaiu Lasteaed "Triinutare"

Kasvandu tee 12, Kaiu

9301 Kaiu vald

kaiu.triinutare@mail.ee

484 5441

6

Kasti Lasteaed Karikakar

Kasti küla

78221 Märjamaa vald

lasteaed.karikakar@marjamaa.ee

karikakar.weebly.com

482 6764

7

Kehtna Lasteaed Siller

Lasteaia 5, Kehtna

79001 Kehtna vald

kehtna.lasteaed@kehtna.ee

Kehtnas 5551 2480

Lelles 5551 2481

Inglistel 484 2247

8

Kivi-Vigala Lasteaed "Pääsulind"

Lasteaia 3, Kivi-Vigala

78001 Vigala vald

lasteaedpaasulind@hot.ee

kristineniit@gmail.com 

482 5679

9

Kohila Lasteaed Männi

Tööstuse 3, Kohila

79804 Kohila vald

manni@kohila.ee

www.kohilamanni.edu.ee

483 3558

10

Kohila Lasteaed Sipsik

Posti 5a, Kohila

79804 Kohila vald

sipsik@kohila.ee

www.kohilasipsik.ee

489 4139

11

Märjamaa Lasteaed Pillerpall

Pärna 1, Märjamaa

78302 Märjamaa vald

lasteaed.pillerpall@marjamaa.ee

http://lasteaedpillerpall.edu.ee

482 1547

12

Orgita Lasteaed Midrimaa

Orgita

78313 Märjamaa vald

lasteaed.midrimaa@marjamaa.ee 

midrimaa.edu.ee

482 1379

13

Prillimäe Lasteaed Põnnipere

Lasteaia põik 4, Prillimäe

79702 Kohila vald

ponnid@kohila.ee

www.ponnipere.edu.ee

483 5342

14

Rapla Erilasteaed Pääsupesa

Viljandi mnt 7

79513 Rapla

raplapesa@gmail.com

www.paasupesa.rapla.ee

485 5578

485 7267

15

Rapla Lasteaed Kelluke

Palli 3

79512 Rapla

kelluke@kelluke.edu.ee

www.kelluke.edu.ee

485 6983

485 5454

16

Rapla Lasteaed Naksitrallid

Võsa 24

79514 Rapla

lasteaed.naksitrallid@gmail.com 

www.naksitrallid.rapla.ee

489 6002

17

Rapla Lasteaed Päkapikk

 

 

Kuusiku rühm

Metsapargi 1

79514 Rapla

 

 

Mõisaallee 3

79516 Kuusiku

pakapikk@rapla.ee 

sites.google.com/site/rlpakapikk

485 7215

5332 4363

486 9161 (Kuusiku)

18

Sipa-Laukna Lasteaed

Sipa küla

78102 Märjamaa vald

sipa.lasteaed@marjamaa.ee

http://www.sipalaukna.edicypages.com/et

Sipas 482 5468

Lauknal 482 9184

19

Sutlema Lasteaed Linnupesa

Lasteaia tee 1/Köievabriku tee 8, Sutlema küla

79710 Kohila vald

linnupesa@kohila.ee

sutlemalinnupesa.edu.ee

483 6145

20

Valtu Lasteaed Pesapuu

Männiku 6, Kaerepere

79520 Kehtna vald

valtu.lasteaed@kehtna.ee

486 2683

21

Vana-Vigala Lasteaed

Lauluväljaku 2, Vana-Vigala

78003 Vigala vald

ave.lazarev@mail.ee

482 4516

 

Liitasutused

22

Alu Lasteaed-Algkool

Keskuse tee 4, Alu

79001 Rapla vald

kool@alulakool.edu.ee 

www.alulakool.edu.ee

486 8326

23

Hagudi Põhikool

(põhikool-lasteaed)

 

Kooli 1

Hagudi

79602 Rapla vald

direktor@hagudi.ee

lasteaed@hagudi.ee

www.hagudi.ee

487 1588

24

Kabala Lasteaed-Põhikool

Tamme küla

78403 Raikküla vald

kool@kabala.edu.ee

www.kabala.edu.ee

489 2447

4892446 (la)

25

Käru Põhikool

(põhikool-lasteaed)

Aia 20

79201 Käru vald

karupohikool@gmail.com

www.karukool.edu.ee

5340 6474

487 4697 (la)

26

Kodila Põhikool

(põhikool-lasteaed)

Kooli 5, Kodila

79603 Rapla vald

 

 

kool@kodila.edu.ee

www.kodila.edu.ee

489 4868

489 4809 (la)

27

Valgu Põhikool

(põhikool-lasteaed)

 

Valgu küla

78204 Märjamaa vald

valgu.kool@marjamaa.ee

www.valgupk.edu.ee

522 7167

482 8635 (la)

28

Varbola Lasteaed-Algkool

Varbola küla

78203 Märjamaa vald

Direktor.varbola@marjamaa.ee

www.varbolakool.edu.ee

509 1325 (k)

5918 4408 (la)

 

Toimetaja: LEA LEPPIK