Koolid

15.08.16

 

kool

aadressid

direktor

telefonid

 

GÜMNAASIUMID

 

 

 

Kohila Gümnaasium

Kooli 1

79801 Kohila

kohila@kohila.edu.ee

www.kohila.edu.ee

Neeme Lumi

4841 021; 55543854

neeme.lumi@kohila.edu.ee 

kantselei

4841 020

õpetajate tuba

4841 024

õppealajuhatajad

4841 022

Hageris 489 7521

Märjamaa Gümnaasium

Tamme tee 1

78301 Märjamaa

markool@estpak.ee

www.marjamaa.edu.ee

Andres Elmik

4898 861; 56488462

andres.elmik@gmail.com

kantselei

4898 860

õppealajuhatajad 

4898 862;

4898 863

Rapla Vesiroosi Gümnaasium

Viljandi mnt. 69

79514 Rapla

rvg@rvg.edu.ee

www.rvg.edu.ee

Jaan Reimund

4890 121

Jaan.Reimund@rvg.edu.ee

kantselei

4890 120

õpetajate tuba

4890 125

Rapla Ühisgümnaasium

Keskkooli 2

79512 Rapla

ryg@ryg.edu.ee

www.ryg.edu.ee

Imbi Kalberg

4898 880; 5059717

kalberg.imbi@ryg.edu.ee

kantselei

4898 881

õpetajate tuba

4898 887

õppealajuhatajad

4898 885; 4894 265

Rapla Täiskasvanute Gümnaasium

Lasteaia 5

79513 Rapla

kool@raplatg.edu.ee

www.raplatg.ee

Vello Kübar

4855 859; 5540181

kantselei, õppealajuhataja

4894 197

õpetajate tuba

4855 376

 

PÕHIKOOLID

 

 

 

Eidapere Kool

Tallinna mnt 23c

79003 Eidapere

eidapere.kool@kehtna.ee

www.eidaperekool.eu

Riina Tomingas

4892 516; 56150722

riina.tomingas@kehtna.ee 

õpetajate tuba 4892517

kantselei 4861238

Hagudi Põhikool

(lasteaed-põhikool)

Kooli 1

79602 Hagudi

kool@hagudi.ee

www.hagudi.ee

Lea Vendik

4871 499

direktor@hagudi.ee

 

kantselei

4871 499

õpetajate tuba

4871 546

lasteaed 4871 588

Juuru Eduard Vilde Kool

(põhikool+huvikool)

Tallinna mnt. 18

79401 Juuru

kool@juuru.edu.ee

www.juuru.edu.ee  

Sirje Kautsaar

4890 160

kautsaar@juuru.edu.ee

kantselei

4890 161,

õpetajate tuba

4890 163

Järvakandi Kool

Nõlva 16

79101 Järvakandi

kool@jarvakandi.ee 

www.jarvakg.edu.ee

Aet-Triin Vasnu

4877 440; 5215619

aettriin@jarvakandi.ee

kantselei

4877 490

õpetajate tuba

4877 631

Kabala Lasteaed-Põhikool

 

78403 Tamme

kool@kabala.edu.ee

www.kabala.edu.ee

Jaanika Voomets  

4892 447

jaanika@kabala.edu.ee

õpetajate tuba

4892 448

lasteaed Kabalas 4892446

Purkus 4863283

Lipal 4864475

Kaiu Põhikool

Kasvandu tee 10

79301 Kaiu

kool@kaiu.edu.ee

www.kaiu.edu.ee

Hannes Vald

4845 534

direktor@kaiu.edu.ee

õppealajuhataja 4845275

õpetajate tuba

4845 523

Kehtna Põhikool

Staadioni 16

79001 Kehtna

kehtnapk@estpak.ee

www.kehtnapk.edu.ee

direktori k.t Kristiine Vahtramäe

4892 123

 

õpetajate tuba

4892 124

Kivi-Vigala Põhikool

Kooli 6

78001 Kivi-Vigala

kivikool50@gmail.com

www.kivi-vigala.edu.ee

Kristine Niit

4820 096; 5185261

kristineniit@gmail.com

õpetajate tuba

4825 660

Kodila Põhikool

(lasteaed-põhikool)

Kooli 5

79603 Kodila

kool@kodila.edu.ee

http://kodila.edu.ee/

Ingrid Veiler

4894 862; 58542120

ingrid@kodila.edu.ee 

õpetajate tuba

4898 868;

lasteaed 4894 809

Käru Põhikool

(lasteaed-põhikool)

Aia 20

79201 Käru

karupohikool@gmail.com

www.karukool.edu.ee

Lilian Voog

5340 6474

lasteaed 4874 697

õpetajate tuba 4874667

Valgu Põhikool

(lasteaed-põhikool)

78204 Valgu

valgu.pk@mail.ee

www.valgupk.edu.ee

Ants Riismaa 

5227 167

ants@valgupk.edu.ee

 

asutuse mobiil

5128 353

õpetajate tuba

4828 721

lasteaed 4828 635

Valtu Põhikool

Staadioni 1

Kaerepere küla

79520 Rapla

valtu.kool@kehtna.ee

www.valtupk.edu.ee

Andres Saks

4894 159; 5092580

andres.saks70@gmail.com

õpetajate tuba

4862 643

Vana-Vigala Põhikool

Hariduse 4

78003 Vana - Vigala

vigala.pohikool@gmail.com

www.vana-vigala.edu.ee

Margit Liira

4824582; 53305966

margit.liira@gmail.com

 

kooli mobiil

5322 6695

õpetajate tuba

4824586

 

ALGKOOLID

 

 

 

Alu Lasteaed-

Algkool

Keskuse tee 4

79601 Alu

alualgk@hot.ee

www.alulakool.edu.ee

Ülle Riisalu

4868 326; 5569 4827

riisaluulle@gmail.com 

 

õpetajate tuba

4868 286

lasteaed 4868 349

Varbola Lasteaed-Algkool

78203 Varbola

varbola.kool@marjamaa.ee

www.varbolakool.edu.ee

 

4827 310; 5091 325

direktor.varbola@marjamaa.ee

kool

59184107

lasteaed

59184408

 

 

 

ERIKOOL

 

 

 

Raikküla Kool

78402 Raikküla

kool@raikkylakool.eu

www.raikkylakool.eu

Andres Muddi

53327406

 

kantselei

4892 428

õpetajate tuba

4892426; 53009844

kooli mobiil 53327406

 

KUTSEKOOLID

 

 

 

Vana-Vigala Tehnika- ja

Teeninduskool

78003 Vana-Vigala

kool@vigalattk.ee

www.vigalattk.ee

Enn Roosi

4824 575; 511 2468

enn@vigalattk.ee

kantselei

4824 545;

505 2766

Kehtna Kutsehariduskeskus

79001 Kehtna,

Kooli 1

kehtnamtk@kehtna.edu.ee

www.kehtna.edu.ee

Eero Kalberg

4875 260

eero.kalberg@kehtna.edu.ee 

kantselei

4875 246

  

 

ERAKOOLID

     

Püha Miikaeli Kool

(Kohila)

Tööstuse 17

79806 Kohila

info@kohilamoisakool.ee

www.kohilamoisakool.ee 

Anu Nigesen

5020646

anu@kohilamoisakool.ee 

 

Gaia Kool

(Märjamaa)

Ökokeskuse

Mõisamaa küla

Märjamaa vald

76312 Rapla maakond

Riinu Lepa

riinulepa@yahoo.co.uk 

 

 

Toimetaja: LEA LEPPIK