Kontaktid

5.04.17

Aadress: Tallinna mnt 14, 79513 Rapla 

Telefon:  +372 484 1100

Üldine e-posti aadress: info@rapla.maavalitsus.ee     

Registrikood: 70002880

Maavalitsuse tööaeg: E-N kell 8.00 - 17.00, R 8.00-15.45. Lõuna 12.00- 12.45

 

Perekonnaseisutoimingute vastuvõtuaeg:

E, R 8.00-12.00

T, N 8.00-14.00

K  8.00-12.00 ja 13.00-17.00

 

 

Nimi, ametinimetus

(*töölepinguga)

 

Telefon, e-post

Ruum/Vastuvõtuajad

 

Tõnis Blank

Maavanem

 

484 1100

506 1322

Tonis.Blank@rapla.maavalitsus.ee

310

Ene Matetski

Maasekretär 

484 1102

508 3035

Ene.Matetski@rapla.maavalitsus.ee 

 305

ARENGU- ja PLANEERINGUOSAKOND

 

Juhataja

 

 

 

406

Piret Kivi

Nõunik (planeeringud)

 

484 1104

5332 4348

Piret.Kivi@rapla.maavalitsus.ee 

 

 

407

Tiiu Susi

Peaspetsialist (turism)

484 1132

510 9173

Tiiu.Susi@rapla.maavalitsus.ee 

407

Raivo Kont-Kontson

Peaspetsialist (ühistransport)

484 1110

511 4477

Raivo.Kont-Kontson@rapla.maavalitsus.ee

312

Silvi Tarto

Spetsialist

484 1118

5855 7104

Silvi.Tarto@rapla.maavalitsus.ee

408

Tiina Martin

Peaspetsialist 

484 1122

555 43755

Tiina.Martin@rapla.maavalitsus.ee

409

Anne Milsaar

Osakonna juhataja asetäitja maatoimingute alal

484 1123

53041227

Anne.Milsaar@rapla.maavalitsus.ee 

319

Tiiu Arula

Maatoimingute peaspetsialist

484 1128

5331 1451

Tiiu.Arula@rapla.maavalitsus.ee 

317

Aire Müürsepp

Planeeringute spetsialist

484 1142

Aire.Myyrsepp@rapla.maavalitsus.ee  

407

HARIDUS-ja SOTSIAALOSAKOND

Tiiu Raav

Juhataja

484 1105

513 2174

Tiiu.Raav@rapla.maavalitsus.ee 

432

Elve Kukk

Haridusasutuste peainspektor

 

484 1156

5302 2968

Elve.Kukk@rapla.maavalitsus.ee

431

Lea Leppik

Hariduskorralduse peaspetsialist

484 1158

5561 5405

Lea.Leppik@rapla.maavalitsus.ee

403

Age Tekku

Kultuuritöö peaspetsialist

484 1137

53496113

Age.Tekku@rapla.maavalitsus.ee

430

Ülle Laasner

Tervisedenduse spetsialist

484 1124

528 4090

Ylle.Laasner@rapla.maavalitsus.ee

402

Lilia Raudheiding

Sotsiaaltöö peaspetsialist

 

 

484 1107

5303 0240

Lilia.Raudheiding@rapla.maavalitsus.ee

 

 

401

E, K 9.00-17.00

R     9.00-15.30

lõuna 12.00-12.45

KANTSELEI 

Elbe Künnapää

Finantsnõunik

484  1103

5027031

Elbe.Kynnapaa@rapla.maavalitsus.ee

301

Marju Pajo

Perekonnaseisuametnik-peaspetsialist

484 1157

518 3946

Marju.Pajo@rapla.maavalitsus.ee

204

E, R 8.00-12.00

T, N 8.00-14.00

K  8.00-12.00 ja 13.00-17.00

 

Lea Saaremäe

Perekonnaseisuametnik-spetsialist

484 1127

Lea.Saaremae@rapla.maavalitsus.ee

 

205

E, R 8.00-12.00

T, N 8.00-14.00

K  8.00-12.00 ja 13.00-17.00

 

Angela Peäske

Jurist

484 1136

Angela.Peaske@rapla.maavalitsus.ee  

 

Karin Schütz

*Peaspetsialist (dokumendihaldus, personal)

484 1100

5307 8774

Karin.Schytz@rapla.maavalitsus.ee

306

Mare Baumeister

*REGREL-sisestaja

    410

Janne Randjärv

*REGREL-sisestaja

    410

Margit Roosild

*REGREL-sisestaja

    410

Urve Pajo

*REGREL-sisestaja

    410

Henno Eesmaa

*Autojuht

   

 

 

Toimetaja: TIINA MARTIN