Huviharidus

15.08.16

 

Rapla maakonna huvikoolid

 

kool

aadressid

direktor

telefonid

omanik

Juuru Eduard Vilde Kooli huvikool

Tallinna mnt. 18

79401 Juuru

kool@juuru.edu.ee

www.juuru.edu.ee

Sirje Kautsaar

4890 160

kautsaar@juuru.edu.ee

489 0161

Juuru Vallavalitsus

Kaiu Muusikakool

Kasvandu tee 7

79301 Kaiu

Maiu.Rosenfeldt@hotmail.com

Maiu Rosenfeldt

484 5253

Kaiu Vallavalitsus

Kehtna Kunstide Kool

Lasteaia 5

79001 Kehtna

kunstide.kool@kehtna.ee

www.kunstidekool.kehtna.ee

Anne Ummalas

487 5221

529 2533

Kehtna Vallavalitsus

Kohila Koolituskeskus

Viljandi mnt 37

79804 Kohila

info@tohisoo.edu.ee

www.tohisoo.edu.ee/

Reet Aro

48 33 495

5818 8568

483 3887

Kohila Vallavalitsus

Kohila Spordiklubi Spordikool

Vabaduse 1

79801 Kohila

jyripritsin@hot.ee

Jüri Pritsin

483 3029

MTÜ Kohila Spordiklubi

Kohila Võrkpalliklubi Võrkpallikool

Uuesauna tn, Aespa alevik

79701  Kohila vald

ingrid.kangur@gmail.com

Ingrid Kangur

5213057

MTÜ Kohila Võrkpalliklubi

Märjamaa Muusika- ja Kunstikool

Pihlaka 2

78302 Märjamaa

muusika.kunstikool@marjamaa.ee

www.marjamaamkk.edu.ee

Maiu Linnamägi

482 1627

5340 8255

Märjamaa Vallavalitsus

Rapla Huvikool

Tallinna mnt 17

79513 Rapla

kultuurikeskus@rapla.ee

http://raplahuvikool.weebly.com/index.html

Age Rebel

529 0853

489 4124

Rapla Vallavalitsus

Rapla Korvpallikool

Viljandi mnt 6

79513 Rapla

www.raplakk.ee

jaak@raplakk.ee

janne@raplakk.ee

Jaak Karp

 

489 4175

MTÜ Rapla Korvpallikool

Rapla Muusikakool

Sauna 12

79515 Rapla

muusikakool@rapla.ee

www.raplamuusikakool.edu.ee

Rita Kikajon

485 6575

 

Rapla Vallavalitsus

Raplamaa Jalgpallikool

Kooli 1

79805 Kohila

taavi.tyvist@raplamaajk.ee

Taavi Tüvist

5281232

MTÜ Raplamaa Jalgpallikool