Uudised ja teated

Avalikud elektroonilised enampakkumised (sõiduautod Renault Thalia ja BMW 530D)

10.08.2016

Rapla Maavalitsus kuulutab välja kolmanda avaliku elektroonilise enampakkumise: konfiskeeritud sõiduauto Renault Thalia, registrimärgiga 938MEM, VIN-kood VF1LB0BC5328090304, esmane registreerimine 19.01.2005, sedaan, kere värvus hall alghinnaga 84...  Loe edasi »

Rapla Maavalitsus

Rapla Maavalitsuse põhitegevused on maakorralduse, maareformi, sotsiaal- ja tervishoiu, hariduse, noorsootöö, kultuuri, spordi, regionaalarengu, planeeringu, ettevõtluse, majanduse, ühistranspordi, rahvastiku ja perekonnaseisu toimingute, infrastruktuuri ja keskkonna ülesannete täitmine, regionaalse arengu programmide elluviimine, infosüsteemide koostöö korraldamine ja kriisireguleerimise tegevuse korraldamine ning Euroopa Liiduga seonduv riigisisene teavitustegevus maakonnas.

Maavalitsus on maavanemat teenindav ning maavanema juhtimisel töötav valitsusasutus, mis korraldab maavanema asjaajamist ja tehnilist teenindamist.

 

Rapla Maavalitsuse kasutuses oleva kinnisvara valitsejaks ja haldajaks on Riigi Kinnisvara AS, kelle kohustuseks on pakkuda kliendi huvidest lähtuvat kvaliteetset kinnisvarateenust.